Juniális Kupa – Gödöllő

Időpont: 2021. június 6. (vasárnap)

Helyszín: Gödöllő, Szűcs Lajos Sportcentrum

Korosztály: u12

Eredmények: Békéscsaba 1912 Előre SE – Maglód 3-0, Békéscsaba 1912 Előre SE – Mészöly FS’10 0-1, Békéscsaba 1912 Előre SE – Eger 0-1, Békéscsaba 1912 Előre SE – Újpest (fehér) 2-0, Békéscsaba 1912 Előre SE – Mészöly FS’09 3-0, Békéscsaba 1912 Előre SE – Újpest (lila) 1-0, Békéscsaba 1912 Előre SE – Mészöly FS’10 1-0.

Hrabovszki Ákos: – Mindenféleképpen szerettük volna egy színvonalas, kiemelkedő játékerejű csapatokat felvonultató tornával zárni a hosszúra nyúlt szezonunkat. A torna elején igencsak fáradtan mozogtunk, ami könnyen betudható az utazásnak, illetve a szombati Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni, elhalasztott bajnoki hatvan percének. A dekoncentráltság a Mészöly és az Eger elleni mérkőzésinken is megfigyelhető volt, mivel végig a támadó harmadban játszottunk, de helyzeteinket nem sikerült gólokra váltanunk. Képzett ellenfeleink ezeken a mérkőzéseken egy-egy védelmi megingást kihasználtak és megérdemelten szerezték meg a győzelmet. Ezzel igen nehéz helyzetbe kerültünk a továbbjutást illetően, viszont a szerencse mellénk szegődött az eredmények alakulását figyelembe véve. Az Újpest legalább kétgólos legyőzése esetén kiharcolhattuk a továbbjutást a csoportból. Ennek megfelelően kifejezetten motiváltan, bátran kezdtünk és a látottak alapján megérdemelten sikerült megszereznünk a továbbjutást érő győzelmet. A torna egyenes kieséses szakaszában csapatunk újult erőre kapott és igen magabiztos, egymást segítő játékot bemutatva sikerült megnyernünk az igen nívós gödöllői tornát. A torna legjobb mezőnyjátékosa címet Erdei Márk érdemelte ki! Szeretném megköszönni a szülői közösségnek az egész éves támogatást, a sportszerű magatartást és szurkolást a szezonzáró tornán!