Az első osztályt vezető MTK-t is legyőzte, kupadöntős az Előre U17-es csapata – Behir.hu

Nagy bravúrt hajtott végre szerdán a Békéscsaba 1912 Előre SE U17-es csapata, miután 3–1-re legyőzte az MTK Budapest csapatát az U17-es kupa elődöntőjében a Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 4-es Honvéd utcai komplexumában. Dávid Zsolt játékosaira a döntőben a Gyirmót vár – olvasható a behir.hu oldalon.

Mint írják, az elődöntőben az Előre már az 5. percben megszerezte a vezetést, amikor Dávid Kende volt eredményes (1–0). A hazaiak előnye egészen a szünetig kitartott. Érdemes megjegyezni, hogy sok felnőtt meccshez képest is irigylésre méltó néző gyűlt össze, hiszen az akadémia lelátója, valamint a hazai kispad és az ahhoz közeli kapu mögötti rész is megtelt szurkolókkal, akik folyamatosan biztatták a Békéscsabát.