Békéscsaba 1912 Előre SE – Szolnoki MÁV UP FC

6-1 (0-1)

Időpont: 2019. szeptember 15. (vasárnap) 13:00 óra

Helyszín: Békéscsaba, Kórház utcai Stadion

Gólszerzők: Danyi Dávid (13. perc), Benyovszki Ádám Bálint (31. perc), Aradszki Martin Milán (32. és 57. perc), Schneider Ákos István (51. perc), Steinmacher Tamás (54. és 59. perc).

Sárga lap: Danyi Dávid (10. perc).

Nyéki Boldizsár: – Az első félidőben a két csapat egymásnak esett és nagyon jó iramú mérkőzés alakult ki. A Szolnok büntetőhöz jutott, amit hárítani tudott a kapusunk, majd egy szögletből megszerezték a vezetést, mi pedig a befejezéseknél rosszul döntöttünk. A félidőben átbeszéltük mit kell javítani és hogyan tudjuk megnyerni a mérkőzést. A játékosok teljes akarattal és odaadással 6-0 arányú második félidőt produkáltak. A héten gyakorolt labdakihozatalok nagyon jól működtek és a letámadásaink is sikeresek voltak. Fizikálisan felőröltük ellenfelünket és megérdemelten nyertünk a nagyon jó erőkből álló szolnoki csapat ellen.