MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 15. forduló

4-1 (2-0)

Időpont: 2020. március 7. (szombat)  12:00 óra

Helyszín: Békéscsaba Labdarúgó Akadémia

Gólszerzők: Ilyés Brúnó (4. és 65. perc), Werle Zalán (21. perc), Pinto Mario Alfredo (58. perc), Kovács Kristóf (72. perc).

Sárga lapok: Orvos Levente (37. perc), Pinto Mario Alfredo (58. perc), Orvos László (79. perc).

Kéri Roland: – A mérkőzés mindenképpen rangadónak minősíthető, mivel az egyetlen vereségünk a bajnokságban éppen a Szolnok ellen volt. Ezért a csapat mindenképpen meg szerette volna mutatni, hogy az őszi mérkőzés nem mutatta meg a csapatok közötti valódi erőviszonyokat. A szolnoki csapat nem tudott meglepni minket hiszen szervezetten védekeztek és a kontrákra építve támadtak, valamint a pontrúgások előreívelésével operáltak. Az első félidőben a helyzetek aránya 6:1 volt és mindenképpen már ekkor el kellett volna dönteni a három pont sorsát. Az első játékrész utolsó tíz perce nem sikerült túl fényesen. Félidőben megpróbáltam felrázni a csapatot, de úgy látszott, hogy csak az 58. percben kapott gól után tudtuk megrázni magunkat. Ezt követően még helyzete sem volt az ellenfélnek, a cserék felvették a ritmust és a harmadik gólunk után már eldőlni látszott a meccs. Az eredménnyel elégedett vagyok, de a mutatott játék tekintetében sok munka áll még előttünk.