MLSZ U15 II. osztály Dél – Keleti csoport 2. forduló

1-4 (0-1)

Időpont: 2020. szeptember 6. (vasárnap) 12:00 óra

Helyszín: Szeged, Szent Gellért Fórum

Gólszerzők: Vas Milán (26. perc), Német Gergő Ákos (58. perc), Szemenyei Balázs (64. perc), Vona Ferenc (68. perc), Farkas Gábor (78. perc).

Sárga lapok: Boda Levente (14. perc), Kerényi Zoltán (18. perc), Vas Milán (65. perc).

Nyéki Boldizsár, edző: – A mérkőzésen végig a mi akaratunk érvényesült, teljes mértékben felkészültünk az ellenfélből és pontosan azt játszottuk, amit elterveztünk. Ennek eredményeképpen simán vertük a bajnoki címre is esélyes ellenfelünket. Természetesen nem játszottunk tökéletesen, hiszen maradt bennünk 3-4 gól és sajnos 4-0 állásnál mi is kaptunk egy gólt. Ennek ellenére nem lehetek elégedetlen, mert minden szempontból lejátszottuk a Szegedet. Azt sajnálom, hogy nem lett nagyobb arányú, kapott gól nélküli mérkőzés, mert a játék képe alapján ezt a meccset így kellett volna nyerni.