Tisztelt Partnereink, Tisztelt Támogatóink!

Az elmúlt évek közös munkájának eredményeképpen közel 500 gyereket foglalkoztató utánpótlásbázis került felépítésre Békéscsabán. Bár a tavalyi évben kialakult járványhelyzet Akadémiánk életét is számos területen befolyásolta, az Önök segítségével még ebben a nehéz helyzetben is helyt tudtunk állni, és tovább tudtuk folytatni magas színvonalú utánpótlás képző-nevelő munkánkat.

Engedjék meg, hogy az alábbi elérhetőség alatt megtekinthető rövid, fotókkal illusztrált tájékoztató anyaggal mutassuk be azt, hogy az elmúlt években Önöktől kapott támogatásokat mire fordítottuk, hogy néz ki Akadémiánk jelenleg és milyen konkrét terveink vannak a jövőre nézve:

https://flipbookpdf.net/web/site/7775243797d3bb0983a1c5929b43490225806af1202101.pdf.html

A működésünkhöz, fejlődésünkhöz nélkülözhetetlen támogatásukat és együttműködésüket a gyerekek nevében ezúton is nagyon szépen köszönjük!

Kérjük, amennyiben cégük lehetőségei engedik, az idei évben is támogassák Akadémiánk működését-fejlődését, a tehetséges, sportolni vágyó gyerekek képzési-nevelési környezetének fejlesztését!

Sportbaráti üdvözlettel:

Dr. Kovács Mihály, elnök
Békéscsaba Labdarúgó Akadémia

Kapcsolódó hivatkozás:
https://bcsla.hu/site/tarsasagi-ado/

Legyen Ön is a támogatónk!

A Békéscsaba Labdarúgó Akadémia kollektívájának egységes, tudatos és tervszerű munkájának eredményeképpen közel 500 gyermeket foglalkoztató utánpótlás bázis került felépítésre az elmúlt évek során.

Büszkék vagyunk rá, hogy a serdülő korosztályú csapatainkat újra a legmagasabb bajnoki osztályban tudjuk versenyeztetni, illetve a Magyar Labdarúgó Szövetség által létrehozott és bevezetett, az utánpótlás-képző műhelyek értékelésére szolgáló produktivitási pontszámítás szerint egyesületünk országosan a 13. helyen áll. Az év folyamán 6 akadémistánk kapott profi szerződést a felnőtt csapattól, melynek eredményeképpen az első csapat keretéhez tartozó labdarúgók 70 százaléka saját nevelésű játékosokból áll. Kiemelten fontosnak tartjuk, hogy szakmai programunkkal kiszámítható modellt építettünk fel a labdarúgó szakmára hivatásként tekintő gyerekek és szülők számára. Hisszük, hogy tudatos munkával, alázattal és szorgalommal elérhető az első csapat kerete!

A sport szakmai munkájának fejlesztése mellett, kiemelt figyelmet kell fordítanunk az infrastrukturális hátterünk javítására és a gyerekek felkészülési-versenyzési körülményeinek felzárkóztatására. Sikereinket úgy tudtuk elérni, hogy a legalacsonyabb költségvetéssel gazdálkodtunk, és a fejlesztések ellenére is a legszűkösebb pálya- és kiszolgáló infrastruktúra kapacitással rendelkezünk. Bízunk benne, hogy eddigi munkánkkal Ön is elégedett és eredményeink meggyőzték arról, hogy jó úton jár a klub. A költségvetésünk legjelentősebb elemét a társasági adókedvezményből (TAO) származó források alkotják. Kérjük, hogy amennyiben Önnek vagy környezetében élő családtagjainak, barátainak, ismerőseinek módjában áll a TAO sporttámogatási rendszerén keresztül hozzájárulni az eddig elért eredmények fenntartásában, keressék fel kollégánkat és támogassák a Békéscsaba Labdarúgó Akadémiát!

Segítőkészségét az Akadémia vezetőségének nevében előre is köszönjük!

Pangert László, társadalmi kapcsolatokért felelős munkatárs
(Mobil: +36-70-615-7958, E-mail: pangert.laszlo66(at)gmail.com)

 

Elhunyt Molnár Róbert

Megdöbbenéssel értesültünk arról, hogy 2021. augusztus 18-án tragikus hirtelenséggel elhunyt a Békéscsaba Labdarúgó Akadémia volt játékosa Molnár Róbert.

Osztozunk a család gyászában, emlékét tisztelettel megőrizzük!

Hosszabbítás 13. rész

Csatlakozzon YouTube csatornánkhoz:

Éremátadó a félidei szünetben

Éremátadó ünnepséget tart a Békéscsaba 1912 Előre a Szeged-Grosics Akadémia elleni bajnoki mérkőzés félidejében.

Nagyszerű alkalom és mindenképpen ünnepélyes pillanatoknak lehetnek tanúi 2021. augusztus 1-én, körülbelül 19 óra 50 perckor, amikor az MLSZ Regionális U-15 Dél-Keleti csoportjában bajnoki címet szerzett Békéscsaba 1912 Előre SE csapatának tagjai vehetik át a jól megérdemelt jutalmukat. Biztosan sokan emlékeznek rá, hiszen élőben is közvetítettük éppen a közvetlen rivális Szeged-Csanád Grosics Akadémia elleni mérkőzésüket, amelyet 3-1 arányban megnyerve, már két fordulóval a bajnokság vége előtt biztosították bajnoki címüket, ezáltal feljutottak az Országos U16 Alap csoportba. Nyéki Boldizsár neveltjei parádés mérleggel, 28/28 mérkőzés/győzelem, valamint 208/13 rúgott gól/kapott gól teljesítették a 2020/2021-es szezont, így teljesen megérdemelten folytathatják egy szinttel feljebb.

Az érmeket Nógrádi Tibor – az MLSZ Csongrád Megyei igazgatója és Jakab Péter – a Békéscsaba Labdarúgó Akadémia szakmai igazgatója adja majd át.

A bajnokcsapat tagjai (ABC-rendben): Balogh Leon Zoltán, Balogh Zsolt, Bánki-Horváth Péter, Csikós Márk, Döme Brúnó, Fülöp János Kevin, Gedó Marcell, Hajnal Csaba, Halász Áron Tamás, Hegyes Gergő, Kerényi Zoltán, Kéri Ferenc Richárd, Kuzma Hunor Álmos, Nagy Patrik Márk, Német Gergő, Rostás Szilárd Pál, Saicz Benjamin, Stumpf Gábor, Szemenyei Balázs, Urbán Ákos, Vas Milán, Vona Ferenc.

A stáb tagjai: Nyéki Boldizsár – vezetőedző, Harman József Ákos és Stumpf Gábor – kapusedzők, Simon György – erőnléti edző, Tóth Kristóf – rehabilitációs edző, Makai Attila – masszőr, Knyihár János – fizioterapeuta, Gera Imre és Bálint László – technikai vezetők.

A gólkirály Vas Milán lett 60 szerzett góllal.

Szívből gratulálunk és természetesen vasárnap este élőben is megtesszük ugyanezt!

Hajrá Lilák!