Négy hazai találkozón izgulhattak a szurkolók, izgalmas fordulókon vannak túl a lila-fehér csapatok

A Békéscsaba 1912 Előre SE együtteseinek 38. heti eredményei 

A korosztályos labdarúgó-bajnokság soros fordulóiban az U19-es gárda Szombathelyen lépett pályára, az U17-es együttes a Sajóvölgye Focisuli vendége volt, az U16-os keret pedig a paksi gyepen rúgott labdába. Az U12-es, U13-as, U14-es és U15-ös keretek hazai pályán fogadták aktuális riválisaikat. A női szekció U12-es gárdája egy szegedi tornán képviselte a lila-fehér színeket, az U14-es együttes Gyulán lépett pályára, az U16-os alakulat a Balástya KSE otthonába utazott, az U19-es keret pedig a fővárosban találkozott riválisával. A Békéscsaba 1912 Előre SE U9-es, U10-es és U11-es csapata az MLSZ nyíregyházi tornáján focizott ellenfeleivel. 

Eredmények:  

Szombathelyi Haladás VSE–Békéscsaba 1912 Előre SE U19 0-0 

Sajóvölgye Focisuli–Békéscsaba 1912 Előre SE U17 3-1 (0-1) 

Paks FC Kft.–Békéscsaba 1912 Előre SE U16– 4-1 (1-1) 

Békéscsaba 1912 Előre SE U15–Mátészalkai MTK 6-1 (2-1) 

Békéscsaba 1912 Előre SE U14–Sajóvölgye Focisuli 4-2 (1-1) 

Békéscsaba 1912 Előre SE U13–Szeged-Csanád Grosics 2-4 

Békéscsaba 1912 Előre SE U12–Szeged-Csanád Grosics 5-1 

Airnergy FC-BMTE–Békéscsaba 1912 Előre SE Leány U19 2-2 (1-0) 

Balástya KSE–Békéscsaba 1912 Előre SE Leány U16 4-2 (2-0) 

 

Tudósításainkkal hamarosan érkezünk!  

Felhívás az internetes vásárlás veszélyeire

A Békéscsaba Labdarúgó Akadémia és a Békéscsabai Rendőrkapitányság szeptember 14-én aláírta azt az együttműködési megállapodást, amelynek segítségével a két szervezet közös programokkal, rendezvényekkel és felhívásokkal erősíti a klub társadalmi szerepvállalását és a rendőrség megelőzési tevékenységét. 

Első közös felhívásunkban az online vásárlás veszélyire szeretnénk felhívni a lila-fehér család tagjainak figyelmét!  

Vigyázzunk egymásra, mert Együtt erősebbek vagyunk! 

 

Gyere ki a meccsre! – A Békéscsaba 1912 Előre SE korosztályos együtteseinek hazai mérkőzései        

A Békéscsaba 1912 Előre SE korosztályos labdarúgócsapatai ismét bajnoki találkozókon lépnek pályára, az idegenben szereplő együttesek mellett, az UP Centerben is pályára lépnek a lila-fehér együttesek. 

A Békéscsaba 1912 Előre SE U12-es és U13-as csapatai az Szeged-Csanád Grosics Akadémia gárdáival találkoznak, az U14-es keret a Sajóvölgye Focisuli együttesét látja vendégül, míg az U15-ös gárda az Mátészalkai MTK alakulatával találkozik. A Békéscsaba UFC U14-es csapata a HFC együttesével néz szembe. 

Békéscsaba 1912 Előre SE U12–Szeged-Csanád Grosics szeptember 23., szombat 10 óra  

Békéscsaba 1912 Előre SE U13–Szeged-Csanád Grosics szeptember 23., szombat 10 óra   

Békéscsaba 1912 Előre SE U14–Sajóvölgye Focisuli szeptember 23., szombat 13 óra    

Békéscsaba 1912 Előre SE U15–Mátészalkai MTK szeptember 23., szombat 13 óra 

Békéscsaba UFC U14–HFC szeptember 23., szombat 10 óra

 

A Sporthétfőn megmutatta magát a lila akadémia magunkat!

Az idei második Sporthétfőn a színpadon békéscsabai tánc- és tornacsoportok léptek fel, míg a téren többek között a küzdősportolók és a különböző labdajátékok képviselői mutatkoztak be, de akár lovagolni is lehetett – írja a behir.hu.

A teljes cikket itt tudod megnézni: https://behir.hu/tancbemutatokkal-kuzdosportokkal-es-labdajatekokkal-zajlott-a-sporthetfo

Hazai döntetlennel folytatta az U16-os csapat

Békéscsaba 1912 Előre SE–Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (0-0) 

Az U16-os labdarúgó-bajnokság második fordulójában a Békéscsaba 1912 Előre SE csapata a Nyíregyháza Spartacus FC együttesét látta vendégül szeptember 16-án.  

Békéscsaba 1912 Előre SE: Kovács, Lyachó, Egri, Molnár, Kolarovszki (Hoffmann), Szklenár (Földvári-Nagy), Takács, Lázár, Paulik (Sáfián), Bárnai (Aradszki), Oláh (Kolarovszki). Csere: Babecz. Edző: Balog Zsolt. 

A lila-fehér együttes 1-1-es döntetlennel rajtolt a Gyirmót SE Győr otthonába, míg riválisa magabiztosan nyert fővárosi riválisa ellen a nyitó fordulóban. 

A találkozó szoros játékot hozott, mindkét együttes komoly erőket vetett be a játék irányításáért. A gólnélküli első félidő után már pontosabb céloztak a csapatok. A 70. percben Molnár góljával szerzett vezetést a hazai együttes, ám a 82. minutumban a vendégcsapat pontosztozkodásra késztette vendéglátóját. 

– Egy jó iramú mérkőzést játszottunk a Nyíregyháza csapata ellen, ahol mind a két csapat szerette volna megnyerni a mérkőzést. Ehhez meg is voltak a lehetőségek mind a két csapatnak, így talán mondhatom, hogy igazságos döntetlen született. Kicsit csak az bánthat bennünket, hogy nem tudtuk megőrizni az előnyünket a mérkőzés végéig, amibe nagy munkát fektettek a játékosaim. Viszont örültem, hogy végig szervezettek és motiváltak voltunk a találkozón – értékelt Balog Zsolt, a csapat edzője. 

A Békéscsaba 1912 Előre SE U16-os csapata a következő fordulóban a Paksi Futball Club Kft. Otthonában lép pályára.